wtorek, 30 września 2014

Laktocer +zn

"Lactocer + ZN"
BlauFarma

POJEMNOŚĆ: 40 tabletek (4)
CENA: 33zł (3)
WYDAJNOŚĆ: 20dni(4)
ZAPACH: ?
KONSYSTENCJA: duże tabletki twarde (2)

SKŁAD:  cynk 7,5 mg, kompleks bioaktywnych białek zawierający nie mniej niż 90% laktoferryny 100 mg.

OPIS PRODUCENTA: laktoferryna: hamuje rozwój bakterii, pomaga zredukować zaczerwienienia skóry, ma działanie antyoksydacyjne i wspiera naprawę uszkodzonych tkanek. Cynk: poprawia wygląd i koloryt skóry, bierze udział w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, reguluje funkcjonowanie gruczołów wytwarzających łój. stosowanie preparatu jest szczególnie wskazana w przypadku skóry przetłuszczającej się, ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.  Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża i okres karmienia piersią.

U MNIE:  Nie zauważyłam jakiś radykalnych zmian na buzi. Jednak na pewno nie szkodzi, a w trakcie leczenia może pomóc swoimi składnikami. Zjadłam jedno opakowanie ze względu na wysoką cenę i duże tabletki ( mam problem z połykaniem dużych leków ). Wg mnie tabletek powinno być 60, aby starczyły na miesiąc. Myślę, że stanu skóry nie popsuje, ale żeby wyleczyć to też nie wyleczy bo nie jest lekiem tylko suplementem, wspomagaczem w leczeniu. (3)

OCENY kolejno od 1 do 5, gdzie 1 to najgorsza ocena

3 komentarze:

  1. Ja tego typu produktów boję się i nie kupuję..

    OdpowiedzUsuń
  2. czasami warto spróbować takich leków, ale trzeba pamiętać, żeby pójść do lekarza, żeby nie było, że coś nie jest dla nas wskazane

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ❀
Masz ciekawe rozdanie?
obserwacja za obserwacje (czynnie)
Zostaw namiary