sobota, 16 kwietnia 2016

Wyniki Rozdania! :)


Od razu na wstępnie chcę przeprosić za małą pomyłkę z mojej strony. Cały czas w głowie miałam, że rozdanie kończy się w sobotę, i taka też informacja pojawiła się na fanpage, dopiero teraz widzę, że rozdanie powinno skończyć się wczoraj o północy. Ale jeśli dziś by ktoś się jeszcze zgłosił to wzięłabym to oczywiście pod uwagę. Jednakże widzę, że ostatnie zgłoszenie wpłynęło wczoraj, więc wszystko ok.

Losując jedną osobę, która miała zostać zwycięzcą, znów przeżyłam miłe zaskoczenie, ponieważ los przypadł na kobietkę, która publikuje od marca, więc dopiero zaczyna, i to ja jestem jej pierwszym obserwatorem ;) Bardzo lubię takie sytuacje, gdzie los uśmiecha się do osoby początkującej, gdzie wiem, że jakieś dodatkowe kosmetyki dadzą jej możliwość testowania i publikowania nowych postów. Tak więc kochana, mam nadzieję, że choć trochę ta skromna paczka Cię ucieszy i przyczyni się do prężnego i szybkiego rozwoju bloga :)Taki piękny design ma Kasia z bloga Rose Madame

Zapraszam Cię do kontaktu na ewcius1991@vp.pl w celu podania adresu do wysyłki ;)

Mam nadzieję, że już niedługo pojawi się kolejne rozdanie, także dziękuję wszystkim za udział i zachęcam do dalszego obserwowania jeśli Ci się tu spodobało ;)

17 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz ❀
Masz ciekawe rozdanie?
obserwacja za obserwacje (czynnie)
Zostaw namiary