niedziela, 16 kwietnia 2017

Życzenia i wyniki konkursu :)


Ogarnięci tą wielką tajemnicą
życzę Wam wiele radości i dobra.
Niech Ten, który powstał z grobu,
wzmocni wiarę, rozpali miłość,
niech stanie się dla Was źródłem
pokoju, zrozumienia i szacunku.

Mam nadzieję, Kochani, że macie chwilę na odpoczynek pomiędzy przygotowaniami do Wielkanocy a zajadaniem się pysznościami. Niech ten czas czas będzie dla Was wyjątkowy i rodzinny. Życzę Wam, jak i Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze, ale także wiele motywacji i chęci do tworzenia tego naszego małego światka zwanego blogiem :)


Przejdźmy teraz do rozstrzygnięcia konkursu, który tym razem zorganizowałam na blogu, jak i Fanpage. Wasze liczne zgłoszenia przeszły moje oczekiwania i chciałabym Wam na początku podziękować za tak chętny udział.

Mając chwilę wolnego czasu, zasiadłam do spisania wszystkich zgłoszeń z liczeniem losów i sprawdzaniem autentyczności tych zgłoszeń. Zdarzały się znów niestety sytuacje, kiedy nie mogłam wziąć pod uwagę komentarza, który nie spełniał podstawowych wymogów. W poprzednich konkurach odpowiadałam na takie komentarza i dawałam szansę na poprawę zgłoszenia. Jednak nic nie może trwać wiecznie, i tym razem już takich zgłoszeń nie brałam po prostu pod uwagę.


Maszyna losująca wybrała nr 178, który należał do Kasi Balcewicz. Kasia zgłoszenie wysłała na Facebooku i tylko tam się zgłosiła. Gratuluję Ci Kochana i zaraz piszę do Ciebie wiadomość. Możesz napisać także pierwsza na ewcius1991@vp.pl gdyby moja wiadomość prywatna nie dotarła do Ciebie :). Wygrałaś nagrodę, w której skład wchodzi haft i musimy się dogadać w kwestii wzorku, jaki sobie życzysz ;).


Ostatecznie postawiłam nagrodzić jeszcze jedną osobę, biorąc pod uwagę jedynie zgłoszenia z bloga. Będzie to drobny upominek w formie nagrody pocieszenia. Dzięki Wam mój licznik na blogu ciągle skacze i już lada chwila wybije mi 600 obserwatorów :) Wtedy też zorganizuję kolejny konkurs dla Was :*


Losów z blogowych zgłoszeń wyliczyłam 85. Maszyna losująca zaczęła więc swoją pracę i wybrała numer 71, który przynależy do Antosi. Gratuluję Ci Kochana i niedługo otrzymasz ode mnie maila z prośbą o podanie adresu i ewentualną propozycję, co by Cię ucieszyło jako nagroda pocieszenia :)
10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz ❀
Masz ciekawe rozdanie?
obserwacja za obserwacje (czynnie)
Zostaw namiary